OLE HAMMELEFF. Emaljmålning.

OLE HAMMELEFF. Emaljmålning.
1096723. OLE HAMMELEFF. Emaljmålning.

Abstrakt komposition. Signerad.14x10 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 513