Stadsauktion Sundsvall
Möbler
Fåtöljer & Stolar
GUNGSTOL, Edsbyverken 1900-talets mitt.
109661. GUNGSTOL, Edsbyverken 1900-talets mitt.
Höjd 84 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 84 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 001