KAFFESERVIS, 36 delar. "Ostindia" Rörstrand.

10965. KAFFESERVIS, 36 delar. "Ostindia" Rörstrand.

16 koppar med fat + 4 kaffefat. 18 assietter. Kaffekanna. Gräddkanna.

Smärre bruksslitage. 3 fat med nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 907