CAFE'STOLAR, ett par 1960-tal.

1096485. CAFE'STOLAR, ett par 1960-tal.

Klädda med konstläder
Rygghöjd 79 cm
Sitthöjd 44 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädda med konstläder
Rygghöjd 79 cm
Sitthöjd 44 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 737