SIDEBOARD, gustaviansk stil, Blomstermåla Möbelfabrik, 1900-tal.

1096059. SIDEBOARD, gustaviansk stil, Blomstermåla Möbelfabrik, 1900-tal.

Längd ca 160 cm, bredd 45 cm, höjd ca 80 cm.

Bruksslitage. Stötmärken, skador. Fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 385