STOLAR, 6 stycken, C. B. Hansens / Kgl. Hof Møbelfabrikant. ek med läderklädd sits och rygg, 1900-tal.

1095256. STOLAR, 6 stycken, C. B. Hansens / Kgl. Hof Møbelfabrikant. ek med läderklädd sits och rygg, 1900-tal.

Bredd 50 cm. Djup 47 cm. Rygghöjd 90 cm.

Kraftigt slitage, klädsel med hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 424