SERVERINGSBRICKOR, 2 stycken, svartmålade med förgylld dekor.

109507. SERVERINGSBRICKOR, 2 stycken, svartmålade med förgylld dekor.

sekelskiftet 18/1900, 43 x 35 samt 62 x 50 cm.

slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage förekommer.

Antal besök: 537