HARALD SLOTT MÖLLER. 1864-1937, Danmark,olja på pannå, signerad.

109467. HARALD SLOTT MÖLLER. 1864-1937, Danmark,olja på pannå, signerad.

Harald Slott Möller, 1864-1937, Danmark
88 x 110 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

88 x 110 cm.

Antal besök: 3 993