1094568. BILBANA, "GRAND PRIX" plåt, Technofix, Tyskland, 1900-talets mitt.
3 bilar, uppdragbara, längd 9 cm
längd 50 cm, bredd 34 cm.
mindre bruksslitage, märken, repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Nyckel/nycklar finns.