STANISLAW WISNIEWSKI. "PRZEDMIOT".

1094192. STANISLAW WISNIEWSKI. "PRZEDMIOT".

Signerad och daterad -72, olja på duk 73x92 cm.

Kanter med något färgskav och lättare intryckning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 901