KAI LINDEMANN. Färglitografi.

KAI LINDEMANN. Färglitografi.
1093625. KAI LINDEMANN. Färglitografi.

Landskap, signerad samt numrerad 83/125, daterad -86, 49x70 cm.

Glas saknas, mindre kantfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 921