SKÅL samt VAS, glas, Orrefors, Ingeborg Lundin. Signerade.

109357. SKÅL samt VAS, glas, Orrefors, Ingeborg Lundin. Signerade.

Skål, diameter 29.2cm.

Vas, höjd 16cm.

Vas etikettmärkt samt signerad. Skål enbart signerad.

Bruksslitage, repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, diameter 29.2cm.

Vas, höjd 16cm.

Antal besök: 1 516