ASSIETTER, 10 stycken, grönt glas, 1900-tal.
1093532. ASSIETTER, 10 stycken, grönt glas, 1900-tal.
Diameter 20,5 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 20,5 cm.
Ytslitage.
275