SCHATULL, mahogny, 1800-tal.

SCHATULL, mahogny, 1800-tal.
109328. SCHATULL, mahogny, 1800-tal.

höjd 36, bredd 32, djup 25 cm.

stora slitage samt delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 784