VÄGGARMATUR, metall, 1900-talets första del.

109327. VÄGGARMATUR, metall, 1900-talets första del.

Grön och guldfärgad metall. Dekor i relief. Elektrifierad. En ljuspunkt.
Höjd 30 cm.
Bredd 23,5 cm.

Fläckar. Repor. Bortfall. Ej funktionstestad el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.
Bredd 23,5 cm.

Antal besök: 1 049