JULFÖREMÅL, ett parti, bl.a. Holmegaard och Rolf Berg.

1093047. JULFÖREMÅL, ett parti, bl.a. Holmegaard och Rolf Berg.

Stuga, porslin, Rolf Berg, höjd ca 19 cm
Kakburk, glas, Holmegaard, i förpackning, höjd ca 15,5 cm
Gran, porslin, Pererias Valado, Portugal, höjd ca 21,5 cm
13 tomtar, bl.a. 4 st Klaus Wickl, Enesco & 3 st Cult Design.

Bruksskick. Mindre nagg på tre tomtar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 868