Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EMIL LÉMON. Landskapsbild med kyrka, olja på pannå, signerad.
1093034. EMIL LÉMON. Landskapsbild med kyrka, olja på pannå, signerad.
37 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 45 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 156