BYRÅ, med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal.

109300. BYRÅ, med stenskiva, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Längd 71,5, bredd 35, höjd 68 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 668