RICARD OPISSO. illustration.

RICARD OPISSO. illustration.
1092882. RICARD OPISSO. illustration.

Bläck, gouache och akvarellteckning på papper
signerad
22 x 16 cm.

Några veck i hållaren. Det har inte granskats utanför ramen. Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad
22 x 16 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 584