KARMSTOL, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1950-tal.

109283. KARMSTOL, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1950-tal.

Brännmärkt, blå galonklädsel.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt, blå galonklädsel.

Slitage.

Antal besök: 2 838