PARTI DIVERSE, bland annat krucifix, teaterkikare, reseikon, 1900-tal.

109235. PARTI DIVERSE, bland annat krucifix, teaterkikare, reseikon, 1900-tal.

Partiet innehåller sakrala föremål, teaterkikare, almanacka 1895 samt bälte i metall.
Röd reseikon, höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd reseikon, höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 705