JEFF KOONS. Orignalteckning på vinylplast.

1092209. JEFF KOONS. Orignalteckning på vinylplast.

Tecknat med silverpenna på tryckt bakgrund. Signerad samt daterad -01. Provenance: Artificial Gallery, London Hugo Boss & Jeff Koons, New York City 50.2 x 50.2 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 700