1092209. JEFF KOONS. Orignalteckning på vinylplast.
Tecknat med silverpenna på tryckt bakgrund. Signerad samt daterad -01. Provenance: Artificial Gallery, London Hugo Boss & Jeff Koons, New York City 50.2 x 50.2 cm.