ARMBANDSUR, LONGINES, 18k guld, 1950-talet.

1092167. ARMBANDSUR, LONGINES, 18k guld, 1950-talet.

diameter 33 mm.

Bruksslitage, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 33 mm.

Antal besök: 609