OLLE SVANLUND. "ABSURD MORGONGÅVA".

1092092. OLLE SVANLUND. "ABSURD MORGONGÅVA".

Signerad och daterad -84, blandteknik på papper uppfäst på pannå 47x64 cm.

Olle Svanlund (1909–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besök: 626