MÄTINSTRUMENT, 2 delar, 1900-tal.

1092004. MÄTINSTRUMENT, 2 delar, 1900-tal.

Stativ. Längd 98. Låda till optik 18x32 cm. Höjd 16 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 388