DOCKHUS med inredning, Lundby, 1960/70-tal.

1091961. DOCKHUS med inredning, Lundby, 1960/70-tal.

Höjd 42 cm. Bredd 70 cm. Djup 25 cm.

En del av inredningen skadad. Fuktfläckar på väggarna i dockhusets badrum. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 501