YNGVE EKSTRÖM. KARMSTOL, ARKA, 1950-tal.

1091613. YNGVE EKSTRÖM. KARMSTOL, ARKA, 1950-tal.

Total höjd ca 66 cm
Total bredd ca 69 cm.

Bruksslitage, repor & märken, fläckiga.

Yngve Ekström (1913–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 66 cm
Total bredd ca 69 cm.

Yngve Ekström (1913–1988)

Antal besök: 1 498