KOPPAR/MÄSSINGSFÖREMÅL, 4 delar.

1091548. KOPPAR/MÄSSINGSFÖREMÅL, 4 delar.

Höjd ca 22-48,5 cm (inkl stativ)
Längd ca 23-43 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar, bucklor. Skada/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 23-43 cm.

Antal besök: 182