CHIFFONJE, 1800-tal, alm.

CHIFFONJE, 1800-tal, alm.
10915. CHIFFONJE, 1800-tal, alm.

Nyckel finns, längd 106, bredd 50, höjd 117 cm.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor.

Antal besök: 894