SYBORD, lyrmodell, 1900-tal.

SYBORD, lyrmodell, 1900-tal.
109148. SYBORD, lyrmodell, 1900-tal.

Björk. Rektangulär överdel med låda. Lyrfot. Längd 50, bredd 29, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 670