SKÅP, 18/1900-tal.

SKÅP, 18/1900-tal.
1091340. SKÅP, 18/1900-tal.

Längd ca 105 cm, bredd 32 cm, höjd ca 105 cm.

Ålders samt bruksslitage. Senare bemålning. Bakstycke i plywood. Senare beslag. Torrsprickor. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
1091340. SKÅP, 18/1900-tal.

Antal besök: 264