BERTIL ANDERSSON. Olja på duk.

1091320. BERTIL ANDERSSON. Olja på duk.

Höstdag, signerad 36x44 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höstdag, signerad 36x44 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 398