SKRIVBYRÅ, björk, empire.

SKRIVBYRÅ, björk, empire.
109094. SKRIVBYRÅ, björk, empire.

höjd 98, bredd 108, djup 54 cm.

skador, slitage samt delar saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 612