Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
AMERIKANSK FLAGGA, 1900-tal, nylon, Valley Hope Flag Co.
10906. AMERIKANSK FLAGGA, 1900-tal, nylon, Valley Hope Flag Co.
ca 67 x 139.
Lagningar, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 67 x 139.
Lagningar, slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 353