OKÄND KONSTNÄR. Kanalmotiv med fartyg, olja på duk. Signerad Vahlgren 1908.

10905. OKÄND KONSTNÄR. Kanalmotiv med fartyg, olja på duk. Signerad Vahlgren 1908.

61 x 90 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 90 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 3 389