BORD OCH 3 STOLAR, barockstil, 1900-tal.

109040. BORD OCH 3 STOLAR, barockstil, 1900-tal.

Bordet med klaffar, höjd 75 cm, längd utfälld 132 cm, bredd 65 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 984