TAKLAMPA, 1970-tal, plåt, för 4 ljuspunkter.

10904. TAKLAMPA, 1970-tal, plåt, för 4 ljuspunkter.

"AJ-pendel, Arne Jacobsen för Louis Poulsen. Brun
Diameter 50, höjd ca 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50, höjd ca 22 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 613