FICKUR, 3 st, bland annat silver.

1090202. FICKUR, 3 st, bland annat silver.

Ett fickur märkt Lavina.
Diameter ca 35-50mm.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor, repor. Inskriptioner. Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett fickur märkt Lavina.
Diameter ca 35-50mm.

Antal besök: 354