BESTICK, rostfritt, Sverige, 1900-talets andra hälft.

109006. BESTICK, rostfritt, Sverige, 1900-talets andra hälft.

12 gafflar, 12 skedar, 11 knivar, 4 kaffeskedar, 3 plockgafflar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 080