SOFFBORD. "Sesam", Sven Staaf, Tingströms, 1960-tal.

108988. SOFFBORD. "Sesam", Sven Staaf, Tingströms, 1960-tal.

Valnöt. Uppfällbar skiva. Brännstämplat. Diameter uppfällt 130, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 681