BORD, 2 st, 1900-talets mitt.

BORD, 2 st, 1900-talets mitt.
1088901. BORD, 2 st, 1900-talets mitt.

Höjd ca 61-63,5 cm
Längd ca 75-99 cm.

Bruksslitage. fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 61-63,5 cm
Längd ca 75-99 cm.

Antal besök: 149