BYRÅ, med skrivinredning, mahogny, 1800-tal.

10889. BYRÅ, med skrivinredning, mahogny, 1800-tal.

4 lådor, varav en med skrivinredning. Nycklar finns.
Längd, 100 cm, bredd 53 cm, höjd 93 cm.

Fanerskador, 2 nyckelskyltar med skador. skador på knoppar i skrivinredning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 811