BOKHYLLA, två sektioner, Svenska Möbelfabriken, 1950-tal.

10886. BOKHYLLA, två sektioner, Svenska Möbelfabriken, 1950-tal.

Skjutdörrar, skrivskiva, 5 hyllplan, teak.
Total Längd 203 cm, bredd 42 cm, höjd 65 cm.

Mindre repor, hyllplan med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 020