SIDEBOARD, "Arild", riopalisander, Nils Jonsson, Troeds, Bjärnum.

1088168. SIDEBOARD, "Arild", riopalisander, Nils Jonsson, Troeds, Bjärnum.

Längd 190 cm, bredd 43 cm, höjd 78 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage. Mindre repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 405