PLASTBÅT.

PLASTBÅT.
1087218. PLASTBÅT.

Längd 430, bredd 155 cm.
Åror medföljer.

Slitage, lagningar. Säljes för dödsbo.

Gör en kostnadsfri värdering!
1087218. PLASTBÅT.

Längd 430, bredd 155 cm.
Åror medföljer.

Antal besök: 4 501