PLANETARIUM, brons, mässing, urverksdriven, 1900-tal.

108681. PLANETARIUM, brons, mässing, urverksdriven, 1900-tal.

Stjärnhimmel i kartong.
Diameter 38, höjd 34 cm.

Bruksslitage, renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stjärnhimmel i kartong.
Diameter 38, höjd 34 cm.

Antal besök: 8 947