OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Daterad 1680.

1086680. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Daterad 1680.

Religöst motiv me adelsmärke. Osignerad, bär nedre text
Från adelsfamiljen Della Gherardesca. Pisa. 92x71 cm.

Duklagningar, slitage ytrepor och retuscher förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 335