BYRÅ MED SKRIVKLAFF, 1900-talets början.

108661. BYRÅ MED SKRIVKLAFF, 1900-talets början.

Ek. Rak form med lätt svängd a ben. Nedfällbar och utvikbar klaff med bakomliggande inrede i björk. Längd 92, bredd 49, höjd 91 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 162