BUKETTHÅLLARE, silver samt pärlemor, 1800-tal.

1086290. BUKETTHÅLLARE, silver samt pärlemor, 1800-tal.

Buketthållare med skaft i pärlemor samt hållare i rokokostil med dekor av blommor och bladverk, delvis genombruten
Längd 14 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14 cm.

Ytslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 283