VÄSKA, silver, 1900-tal.

VÄSKA, silver, 1900-tal.
1086278. VÄSKA, silver, 1900-tal.

Väska i silver med två gröna stenar
Längd 21, höjd 13,5 cm exklusive bärrem
Vikt ca 160 gram.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 160 gram.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 339